08:00 - 17:00 Workshop Jeff De Maeyer voor 6de jaar (1ste uur 6GWi8-LWi8-WeWi8, 2de uur 6WeWi6b, 3de uur 6HWa-HWb) 26 februari @ 08:00 - 17:00 CET Workshop Jeff De Maeyer voor 6de jaar (1ste uur 6GWi8-LWi8-WeWi8, 2de uur 6WeWi6b, 3de uur 6HWa-HWb)
08:00 - 17:00 Zwemmen voor 1Me (3de uur), 1Lc (5de uur), 2GL (7de uur) 26 februari @ 08:00 - 17:00 CET Zwemmen voor 1Me (3de uur), 1Lc (5de uur), 2GL (7de uur)
08:00 - 17:00 16.15u-17u: LEREN LEREN: sessie ontspanningstechnieken (vrijblijvend voor 1ste tot 3de jaar) 27 februari @ 08:00 - 17:00 CET 16.15u-17u: LEREN LEREN: sessie ontspanningstechnieken (vrijblijvend voor 1ste tot 3de jaar)
08:00 - 17:00 Workshop Jeff De Maeyer voor 6de jaar (1ste uur 6WeWi6a, 2de uur 6MWi6-MWe-LMT, 4de uur 6EMT) 27 februari @ 08:00 - 17:00 CET Workshop Jeff De Maeyer voor 6de jaar (1ste uur 6WeWi6a, 2de uur 6MWi6-MWe-LMT, 4de uur 6EMT)
08:00 - 17:00 Zwemmen voor 1Lb (3de uur), 2MWc (5de uur), 1Mb (7de uur) 27 februari @ 08:00 - 17:00 CET Zwemmen voor 1Lb (3de uur), 2MWc (5de uur), 1Mb (7de uur)
08:00 - 17:00 Workshop Jeff De Maeyer voor 6de jaar (1ste uur 6GWi6-LWi6-MWi6, 2de uur 6LWe-SPW) 28 februari @ 08:00 - 17:00 CET Workshop Jeff De Maeyer voor 6de jaar (1ste uur 6GWi6-LWi6-MWi6, 2de uur 6LWe-SPW)
08:00 - 17:00 8u45: bezoek moskee 2MWb 9u45: bezoek moskee 2MWa 10u45: bezoek moskee 2MWd 28 februari @ 08:00 - 17:00 CET 8u45: bezoek moskee 2MWb 9u45: bezoek moskee 2MWa 10u45: bezoek moskee 2MWd
08:00 - 17:00 Wiskunde olympiade (2de ronde – NM) 28 februari @ 08:00 - 17:00 CET Wiskunde olympiade (2de ronde – NM)
08:00 - 17:00 Zwemmen voor 1Md (3de uur), 2MWa (5de uur) en 2Lb (7de uur) 29 februari @ 08:00 - 17:00 CET Zwemmen voor 1Md (3de uur), 2MWa (5de uur) en 2Lb (7de uur)
08:00 - 17:00 Bezoek Evangelische kerk voor 3de jaar (3 groepen; 2de-3de-4de lesuur) 29 februari @ 08:00 - 17:00 CET Bezoek Evangelische kerk voor 3de jaar (3 groepen; 2de-3de-4de lesuur)
08:00 - 17:00 Toneel ‘Jordy’ voor 4de jaar (Stadsschouwburg) 1 maart @ 08:00 - 17:00 CET Toneel ‘Jordy’ voor 4de jaar (Stadsschouwburg)
08:00 - 17:00 Infomoment toekomstige eerstejaars (10u-16u) 2 maart @ 08:00 - 17:00 CET Infomoment toekomstige eerstejaars (10u-16u)
08:00 - 17:00 Zwemmen voor 1Me (3de uur), 1Lc (5de uur), 2GL (7de uur) 4 maart @ 08:00 - 17:00 CET Zwemmen voor 1Me (3de uur), 1Lc (5de uur), 2GL (7de uur)
08:00 - 17:00 Evenementenreeks 6HW-IP (SJKS naar Huntingdon) 5 maart @ 08:00 - 17:00 CET Evenementenreeks 6HW-IP (SJKS naar Huntingdon)
08:00 - 17:00 Uitstap Luik (4La, 4Lb, 4HW, 4SPWa, 4SPWb) en Antwerpen (4GL-MT , 4NWa, 4NWb, 4NWc, 4EW) voor 4de jaar 5 maart @ 08:00 - 17:00 CET Uitstap Luik (4La, 4Lb, 4HW, 4SPWa, 4SPWb) en Antwerpen (4GL-MT , 4NWa, 4NWb, 4NWc, 4EW) voor 4de jaar
08:00 - 17:00 Zwemmen voor 1Lb (3de uur), 2MWc (5de uur), 1Mb (7de uur) 5 maart @ 08:00 - 17:00 CET Zwemmen voor 1Lb (3de uur), 2MWc (5de uur), 1Mb (7de uur)
08:00 - 17:00 VM – 3NWb: MST ; NM: Olyfranwedstrijd Junior voor 3de en 4de jaar, Olyfran Max voor 5de en 6de jaar 6 maart @ 08:00 - 17:00 CET VM – 3NWb: MST ; NM: Olyfranwedstrijd Junior voor 3de en 4de jaar, Olyfran Max voor 5de en 6de jaar
08:00 - 17:00 Evenementenreeks 6HW-IP (SJKS naar Huntingdon) 6 maart @ 08:00 - 17:00 CET Evenementenreeks 6HW-IP (SJKS naar Huntingdon)
08:00 - 17:00 Evenementenreeks 6HW-IP (SJKS naar Huntingdon) 7 maart @ 08:00 - 17:00 CET Evenementenreeks 6HW-IP (SJKS naar Huntingdon)
08:00 - 17:00 Zwemmen voor 1Md (3de uur), 2MWa (5de uur) en 2Lb (7de uur) 7 maart @ 08:00 - 17:00 CET Zwemmen voor 1Md (3de uur), 2MWa (5de uur) en 2Lb (7de uur)
08:00 - 17:00 Uitstap Antwerpen (4La, 4Lb, 4HW, 4SPWa, 4SPWb) en Luik (4GL-MT , 4NWa, 4NWb, 4NWc, 4EW) voor 4de jaar 7 maart @ 08:00 - 17:00 CET Uitstap Antwerpen (4La, 4Lb, 4HW, 4SPWa, 4SPWb) en Luik (4GL-MT , 4NWa, 4NWb, 4NWc, 4EW) voor 4de jaar
08:00 - 17:00 Evenementenreeks 6HW-IP (SJKS naar Huntingdon) 8 maart @ 08:00 - 17:00 CET Evenementenreeks 6HW-IP (SJKS naar Huntingdon)
08:00 - 17:00 Zwemmen voor 1Me (3de uur), 1Lc (5de uur), 2GL (7de uur) 11 maart @ 08:00 - 17:00 CET Zwemmen voor 1Me (3de uur), 1Lc (5de uur), 2GL (7de uur)
08:00 - 17:00 9u45: bezoek moskee 2Lb 10u45: bezoek moskee 2La 12 maart @ 08:00 - 17:00 CET 9u45: bezoek moskee 2Lb 10u45: bezoek moskee 2La
08:00 - 17:00 Zwemmen voor 1Lb (3de uur), 1Ld (5de uur), 1Mb (7de uur) 12 maart @ 08:00 - 17:00 CET Zwemmen voor 1Lb (3de uur), 1Ld (5de uur), 1Mb (7de uur)
08:00 - 17:00 9u45: bezoek moskee 2MWe 10u45: bezoek moskee 2MWc 13 maart @ 08:00 - 17:00 CET 9u45: bezoek moskee 2MWe 10u45: bezoek moskee 2MWc
08:00 - 17:00 ‘Schot van Sarajevo’ voor lln 5de jaar 13 maart @ 08:00 - 17:00 CET ‘Schot van Sarajevo’ voor lln 5de jaar
08:00 - 17:00 Zwemmen voor 1Md (3de uur), 2MWa (5de uur) en 2Lb (7de uur) 14 maart @ 08:00 - 17:00 CET Zwemmen voor 1Md (3de uur), 2MWa (5de uur) en 2Lb (7de uur)
08:00 - 17:00 2GL – 3e en 4e u: start examen / NM: gewone dagorde; 2L + 2MW: gewone dagorde – 14u – Stadsschouwburg – toneel ‘alles wat je moet weten'” 15 maart @ 08:00 - 17:00 CET 2GL – 3e en 4e u: start examen / NM: gewone dagorde; 2L + 2MW: gewone dagorde – 14u – Stadsschouwburg – toneel ‘alles wat je moet weten'”
08:00 - 17:00 Laatste 100-dagen voor 6de jaar 15 maart @ 08:00 - 17:00 CET Laatste 100-dagen voor 6de jaar
08:00 - 17:00 1L – VM: studievoormiddag 1L – NM: start paasexamens gewone dagorde 1M 15 maart @ 08:00 - 17:00 CET 1L – VM: studievoormiddag 1L – NM: start paasexamens gewone dagorde 1M
08:00 - 17:00 Evenementenreeks Examen voor alle 3des 18 maart @ 08:00 - 17:00 CET Evenementenreeks Examen voor alle 3des
08:00 - 17:00 Kernfusie – voordracht Jef Ongena (5de jaar, 8u30-10u10: 5WeWi6b, 5WeWi6c, 5EWi6-LWi6 + lln SO WIJS; 10u30-12u05: 5HW-MT, 5LWi8-GL-GWi8-WeWi8, 5WeWi6a, 5EMT-LMT, 5LWe-MWe-SPW) 18 maart @ 08:00 - 17:00 CET Kernfusie – voordracht Jef Ongena (5de jaar, 8u30-10u10: 5WeWi6b, 5WeWi6c, 5EWi6-LWi6 + lln SO WIJS; 10u30-12u05: 5HW-MT, 5LWi8-GL-GWi8-WeWi8, 5WeWi6a, 5EMT-LMT, 5LWe-MWe-SPW)
08:00 - 17:00 Evenementenreeks paasexamens 2GL + 2L + 2MW 18 maart @ 08:00 - 17:00 CET Evenementenreeks paasexamens 2GL + 2L + 2MW
08:00 - 17:00 Evenementenreeks paasexamens 2GL + 2L + 2MW 19 maart @ 08:00 - 17:00 CET Evenementenreeks paasexamens 2GL + 2L + 2MW
08:00 - 17:00 Evenementenreeks Examen voor alle 3des 19 maart @ 08:00 - 17:00 CET Evenementenreeks Examen voor alle 3des
08:00 - 17:00 Examen voor 3GL-EW-HW in VM; gewone dagorde voor overige 3des 20 maart @ 08:00 - 17:00 CET Examen voor 3GL-EW-HW in VM; gewone dagorde voor overige 3des
08:00 - 17:00 Evenementenreeks paasexamens 2GL + 2L + 2MW 20 maart @ 08:00 - 17:00 CET Evenementenreeks paasexamens 2GL + 2L + 2MW
08:00 - 17:00 Evenementenreeks paasexamens 1L + 1M 20 maart @ 08:00 - 17:00 CET Evenementenreeks paasexamens 1L + 1M
2024-03-21 Film voor 2de jaar: Les Choristes (Calfac-NM) Film voor 2de jaar: Les Choristes (Calfac-NM) 21 maart Film voor 2de jaar: Les Choristes (Calfac-NM)
08:00 - 17:00 2MW: themadag met o.a. AI en studiekeuzetraject (VM) 21 maart @ 08:00 - 17:00 CET 2MW: themadag met o.a. AI en studiekeuzetraject (VM)
08:00 - 17:00 Franse film voor 3de jaar (NM) 21 maart @ 08:00 - 17:00 CET Franse film voor 3de jaar (NM)
08:00 - 17:00 ‘Derde donderdag’ voor 3de graad 21 maart @ 08:00 - 17:00 CET ‘Derde donderdag’ voor 3de graad
08:00 - 17:00 VM: paasexamens 2GL + 2L VM: 2MW gewone dagorde NM: Franse film ‘les choristes’ 21 maart @ 08:00 - 17:00 CET VM: paasexamens 2GL + 2L VM: 2MW gewone dagorde NM: Franse film ‘les choristes’
08:00 - 17:00 Themadag met o.a. AI, studiekeuzetraject, fotobewerking voor 2de jaar 22 maart @ 08:00 - 17:00 CET Themadag met o.a. AI, studiekeuzetraject, fotobewerking voor 2de jaar
08:00 - 17:00 Evenementenreeks paasexamens 1L + 1M 22 maart @ 08:00 - 17:00 CET Evenementenreeks paasexamens 1L + 1M
08:00 - 17:00 Evenementenreeks PEP dagen 1ste jaar 25 maart @ 08:00 - 17:00 CET Evenementenreeks PEP dagen 1ste jaar
08:00 - 17:00 Zwemmen voor 1Lb (3de uur), 1Ld (5de uur), 1Mb (7de uur) 26 maart @ 08:00 - 17:00 CET Zwemmen voor 1Lb (3de uur), 1Ld (5de uur), 1Mb (7de uur)
08:00 - 17:00 Evenementenreeks PEP dagen 1ste jaar 26 maart @ 08:00 - 17:00 CET Evenementenreeks PEP dagen 1ste jaar
08:00 - 17:00 Rapport 5/paasex voor 1ste en 2de jaar 28 maart @ 08:00 - 17:00 CET Rapport 5/paasex voor 1ste en 2de jaar
08:00 - 17:00 Evenementenreeks Vastenvieringen 28 maart @ 08:00 - 17:00 CET Evenementenreeks Vastenvieringen
08:00 - 17:00 6d jaar: studiekeuzegesprek met titularis (6de lesuur) en Coba’s (7de lesuur) 28 maart @ 08:00 - 17:00 CET 6d jaar: studiekeuzegesprek met titularis (6de lesuur) en Coba’s (7de lesuur)
08:00 - 17:00 Evenementenreeks Vastenvieringen 29 maart @ 08:00 - 17:00 CET Evenementenreeks Vastenvieringen
08:00 - 17:00 Lezing Christophe Hessels over Romeins Recht aan 5LMT, 5LWE, 5GL, 5LWI6 en 5LWI8 (8u30-10u10) 29 maart @ 08:00 - 17:00 CET Lezing Christophe Hessels over Romeins Recht aan 5LMT, 5LWE, 5GL, 5LWI6 en 5LWI8 (8u30-10u10)
08:00 - 17:00 Rapport 4/paasex voor 3de en 4de jaar; rapport 4 voor 5de jaar 29 maart @ 08:00 - 17:00 CET Rapport 4/paasex voor 3de en 4de jaar; rapport 4 voor 5de jaar
08:00 - 17:00 Evenementenreeks Paasvakantie 30 maart @ 08:00 - 17:00 CET Evenementenreeks Paasvakantie
08:00 - 17:00 Evenementenreeks Paasvakantie 31 maart @ 08:00 - 17:00 CEST Evenementenreeks Paasvakantie
26 februari @ 08:00 - 17:00 CET Workshop Jeff De Maeyer voor 6de jaar (1ste uur 6GWi8-LWi8-WeWi8, 2de uur 6WeWi6b, 3de uur 6HWa-HWb)
27 februari @ 08:00 - 17:00 CET 16.15u-17u: LEREN LEREN: sessie ontspanningstechnieken (vrijblijvend voor 1ste tot 3de jaar)
27 februari @ 08:00 - 17:00 CET Workshop Jeff De Maeyer voor 6de jaar (1ste uur 6WeWi6a, 2de uur 6MWi6-MWe-LMT, 4de uur 6EMT)
28 februari @ 08:00 - 17:00 CET Workshop Jeff De Maeyer voor 6de jaar (1ste uur 6GWi6-LWi6-MWi6, 2de uur 6LWe-SPW)
28 februari @ 08:00 - 17:00 CET 8u45: bezoek moskee 2MWb 9u45: bezoek moskee 2MWa 10u45: bezoek moskee 2MWd
29 februari @ 08:00 - 17:00 CET Bezoek Evangelische kerk voor 3de jaar (3 groepen; 2de-3de-4de lesuur)
5 maart @ 08:00 - 17:00 CET Uitstap Luik (4La, 4Lb, 4HW, 4SPWa, 4SPWb) en Antwerpen (4GL-MT , 4NWa, 4NWb, 4NWc, 4EW) voor 4de jaar
6 maart @ 08:00 - 17:00 CET VM – 3NWb: MST ; NM: Olyfranwedstrijd Junior voor 3de en 4de jaar, Olyfran Max voor 5de en 6de jaar
7 maart @ 08:00 - 17:00 CET Uitstap Antwerpen (4La, 4Lb, 4HW, 4SPWa, 4SPWb) en Luik (4GL-MT , 4NWa, 4NWb, 4NWc, 4EW) voor 4de jaar
15 maart @ 08:00 - 17:00 CET 2GL – 3e en 4e u: start examen / NM: gewone dagorde; 2L + 2MW: gewone dagorde – 14u – Stadsschouwburg – toneel ‘alles wat je moet weten'”
18 maart @ 08:00 - 17:00 CET Kernfusie – voordracht Jef Ongena (5de jaar, 8u30-10u10: 5WeWi6b, 5WeWi6c, 5EWi6-LWi6 + lln SO WIJS; 10u30-12u05: 5HW-MT, 5LWi8-GL-GWi8-WeWi8, 5WeWi6a, 5EMT-LMT, 5LWe-MWe-SPW)
21 maart @ 08:00 - 17:00 CET VM: paasexamens 2GL + 2L VM: 2MW gewone dagorde NM: Franse film ‘les choristes’
28 maart @ 08:00 - 17:00 CET 6d jaar: studiekeuzegesprek met titularis (6de lesuur) en Coba’s (7de lesuur)
29 maart @ 08:00 - 17:00 CET Lezing Christophe Hessels over Romeins Recht aan 5LMT, 5LWE, 5GL, 5LWI6 en 5LWI8 (8u30-10u10)