Laden Evenementen

Evenementen in maart 2019

Evenementen Search and Views Navigation

Evenement Views Navigation

Notice: Utilizing the form controls will dynamically update the content

Calendar of Evenementen

Calendar of Evenementen
maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
25

Talent 1ste jaar (module 2)

Technologie voor 5WeWia2 (2groepen-VTS)

Vergadering choreografen Skairo in AvW

26

Infovergadering door SGSN over keuze na de lagere school

lln Dinant 4de jaar komen op bezoek bij 4HW

Technologie voor 6WeWia2 (groep2-VTS)

27

Olympiade Frans voor 2de graad – 1ste ronde

Olympiade Frans voor 2de graad – 1ste ronde

Olympiade Frans voor 3de graad – 1ste ronde

Olympiade Chemie voor 3de graad – 2de ronde

Olympiade Frans voor 3de graad – 1ste ronde

Olympiade Chemie voor 3de graad – 2de ronde

28

Olympiade natuurwetenschappen voor 2de graad – 1ste ronde

Olympiade natuurwetenschappen voor 2de graad – 1ste ronde

Voor lln van het 6de jaar: Verwerking van het verleden (lezing met getuigenisssen) 6de en 7de lesuur

Bezoek Moskee voor 2Lb en 2MWSa

Bezoek OLV kerk voor 2MWSc en 2MWTb

1

Oxfordreis vrijwilligers wet 6de jaar

Medisch onderzoek voor 1Sb en 1Sc (spreekplaats – 8u30-12u05)

2
3
4

Begin krokusvakantie

5
6
7
8
9
10

einde krokusvakantie

11

Talent 2de jaar (module 2)

Medisch onderzoek voor 3GL-La (VM)

Technologie voor 5WeWia2 (2groepen-VTS)

12

Uitstap Molsbroek in de VM met 4de jaar W (groep 1)

Technologie voor 6WeWia2 (groep2-VTS)

Infomarkt Wat na het tweede jaar

Infomoment Wat na het tweede jaar?

13

Vrije ruimte

Schaatsen voor vrijwilligers in Kristalijn!

Olympiade wiskunde voor 2de graad – 2de ronde

Olympiade wiskunde voor 2de graad – 2de ronde

Olympiade wiskunde voor 3de graad – 2de ronde

Olympiade wiskunde voor 3de graad – 2de ronde

VWO tweede ronde A’pen

14

Uitstap Molsbroek in de VM met 4de jaar W (groep 2)

Bezoek OLV kerk voor 2GL-La en 2MWTa

Bezoek moskee voor 2MWSc

WEP in de klas (12u05 lokaal B061)

15

Feest Sint-Jozef lagere school

Medisch onderzoek voor 1Ta en TLb (spreekplaats – 8u30-12u05)

Medisch onderzoek voor 1Ld en 1Lc (NM)

Viering laatste dagen zesdejaars

16
17
18

Technologie voor 5WeWia2 (2groepen-VTS)

19

Uitstap Molsbroek in de VM met 4de jaar W (groep 3)

Orgaandonatie 5de jaar infosessie

Lln Huntingdon op bezoek bij ons – project 6HW

Technologie voor 6WeWia2 (groep2-VTS)

Nokia uitstap 6de jaar richtingen +6 uur wiskunde (optie)

20

Medisch onderzoek voor 3ECa-ECb (VM)

21

Kangoeroewedstrijd voor eerste graad!

Kangoeroewedstrijd voor eerste graad!

Uitstap Molsbroek in de VM met 4de jaar W (groep 4)

Derde donderdag: 3de graad mogelijkheid tot extern zijn mits toestemming ouders

Top Team voor 6EMT-EWI – economisch simulatiespel

Derde donderdag: 3de graad mogelijkheid tot extern zijn mits toestemming ouders

Zeepkistenrace 2de jaar (12u30 – grote speelplaats)

22

Freaking Friday (Engelse dag)

Rapport 5 voor 1ste en 2de jaar

Rapport 5 voor 1ste en 2de jaar

23

Laatste dag van bezoek van lln Huntingdon bij ons – project 6HW

24
25

Eerste dag inschrijving broers en zussen cfr afspraken LOP

Ex wiskunde 4de jaar

Examen Grieks voor 2GL, examen eco/Lat/GW voor 3EC/3L/3HW

Inspanningsfysioloog voor 5SPW en 6SPW 5de en 6de uur

26

Uitstap Brussel Parlement en Museum NW (groep 1)

Leerlingen 4HW op uitwisseling naar Dinant

Economische dag 5EMT-EWia-EWia – vm museum NBB en namiddag bezoek Belvue – Waar gaat ons geld naartoe?

Examen voor 1Lat en 2Lat

27

Vrije ruimte

Examens voor 1ste,2de jaar

Wat na het 4de jaar? Over studiekeuze

28

Leerlingen 4GL-La naar Bockstaelinstituut in Brussel kader van uitwisselingsproject

Examen voor 1ste, 2de en 3de jaar

DERDE JAAR: Franse film: ‘Qu’est-ce qu’on a fait au Bon Dieu’ (6e + 7e uur, Calfac)

29

Uitstap Brussel Parlement en Museum NW (groep 2)

Examen voor 1ste, 2de jaar en 3GL

30

Infonamiddag door oud-leerlingen voor zesdejaars en aansluitend Jong Oud-leerlingendag JOL

31
+ Exporteer Evenementen