zoeken  
    SCHOOLREGLEMENT 2017-2018 | COLLEGE INFO | OFFICE 365 | EXAMENROOSTERS DECEMBER 2017

Leerlingenbegeleiders

Danny Baart

Hooimanstraat 133
9112 Sinaai
0494/74.15.10
danny.baart@sjks.be

Ilse Van Steelant

ilse.van.steelant@sjks.be

Isabelle Van Lemmens

Beukendreef 10
9160 Lokeren
(09) 349 46 37
isabelle.van.lemmens@sjks.be

Kirsten Merckx

Borgstraat 116
2890 Sint-Amands
0468 12 88 95
kirsten.merckx@sjks.be
 
Pieter Van Rumst
 
pieter.van.rumst@sjks.be

Marc Buytaert
Coördinator cel leerlingenbegeleiding - algemeen directeur

SJKS: (03) 780 71 51
GSM: 0476 55 44 54
marc.buytaert@sjks.be
Kleuterschool
Lagere school
Internaat

 

Vandaag

 
Rapport 2 voor 3de graad
Zwemmen voor 1Lb en 1Lc
Examen BL voor 5Lat en 6Lat (2de en 3de uur)

 
Schoolrestaurant
Menu secundair - uitleg
College Info
IC Hou
SJKS-Knack

 

Creatief-actief


Toneel 
Skairo 
Flanders Boys Choir
 
 

Ligging

Hoe bereik je ons?