zoeken  
    NIEUW: SCHOOLREGLEMENT 2014-2015: klik hier! * EXAMENROOSTERS: klik hier! * Infomomenten en inschrijvingen eerste jaar: klik hier!

Kalender


Selecteer de juiste maand:  

 
Vakanties en vrije dagen 2014-2015: klik hier
 
Datum   Activiteiten
zondag 01 maart 2015  
maandag 02 maart 2015  Voor 2de graad GL-SPW: module ICT 16.05 tot 17.05 uur in lokaal B163
Adam Fields voor lln 4de jaar in De Casino van 15 uur tot 16 uur 
dinsdag 03 maart 2015  Techn voor 6WEWIa2 (groep 2)
uitstap Molsbroek voor 4HW en 4SPWa
Sem voor 5de en 6de jaar
VM excursie landbouw en industrie voor 2MWc-f en voor 2GL-la, 2MWd,2MWe van 8 tot 12 uur
NM excursie landbouw en industrie voor 2Lb-c en 2Ld,2MWa-b van 13 tot 17 uur
VM! Bezoek aan Dr. Guislainmuseum in Gent door 5HWa en b 
woensdag 04 maart 2015  Techn voor 6WEWIa2 (groep 1)
Politiek debat voor lln 5de jaar - 2de ,3de en 4de lesuur
Wat na de tweede graad? Infomarkt om 19.30 uur
Naar Les Miserables in Brussel voor vrijwilligers 6de jaar (NM!)
VWO-JWO tweede ronde in Antwerpen 
donderdag 05 maart 2015  MS VM 1Af
uitstap Molsbroek voor 4Wa en 4ECa1
Techn voor 5WEWIa1
Bezoek uitwisselingsproject Bockstaelinstituut Brussel 4Lc 
vrijdag 06 maart 2015  !!!!!! Rapport 5 voor lln eerste en tweede graad (is verplaatst van 27 feb!!!!!!)
Ic (ont) - HOU - quiz
Calfac om 19.30 uur 
zaterdag 07 maart 2015 Cursus voorbereiding (tand)arts in OLPV van 9 tot 12 uur 
zondag 08 maart 2015 Aperitiefconcert Klavierplezier door SJKS-lln die les volgen in de academie - om 11 uur in de Collegekerk - opbrengst integraal voor Broederlijk Delen 
maandag 09 maart 2015  Brel voor zesdejaar in feestzaal in H. Familie (groep in de vm en groep in de nm)
Voor 2de graad GL-SPW: module ICT 16.05 tot 17.05 uur in lokaal B163 
dinsdag 10 maart 2015  Bezoek delegatie leerkrachten uit CSW in Middelburg aan onze school
Techn 6WEWIa2 (groep 2)
uitstap Molsbroek voor 4ECa2b en 4GL-La
Terugkomdag uitwisselingsproject leerkrachten CSW Middelburg en SJKS
Uitwisselingsproject met Bockstaetinstituut voor 4Lc (4Lc naar Brussel)  
woensdag 11 maart 2015  VM William voor lln 3de jaar in de stadsschouwburg
Techn voor 6WEWIa2 (groep 1)
Film voor lln 2de jaar in de Calfac 
donderdag 12 maart 2015  Techn voor 5WEWIa1
uitstap Molsbroek voor 4SPWb-Wb en 4Lc 
vrijdag 13 maart 2015  100-dagen van onze zesdejaars
7de lesuur: lln 5de jaar wonen de 100-dagenshow bij
VM Rolstoelprojectvoor 3HW
Molsbroek voor 4SPWb-Wb en 4Lb 
zaterdag 14 maart 2015  
zondag 15 maart 2015  
maandag 16 maart 2015  Voor 2de graad GL-SPW: module ICT 16.05 tot 17.05 uur in lokaal B163 
dinsdag 17 maart 2015  Journalist Tim Pauwels komt spreken voor lln van 5de en 6HW in AvW 3de en 4de lesuur in de mediaklas
Techn voor 6WEWIa2 (groep 2)
Sem voor 5de en 6de jaar 
woensdag 18 maart 2015  Techn voor 6WEWIa2 (groep 1)
Lezing door Frank Defoort voor lln 6 uur wisk 6de jaar: technologie en wiskunde in AvW - 3de en 4de uur
MS VM 1Ag 
donderdag 19 maart 2015  Kangoeroewedstrijd voor lln. 1ste en 2de jaar
MS VM 3Wc
Culinair solidair - Collegekerk van 12 tot 13.30 uur
techn voor 5WEWIa1
Examen ROS 
vrijdag 20 maart 2015  Gedeeltelijke zonsverduistering (84%)omstreeks 10.30 uur
Voorrondes quiz Slimste School
examen Grieks voor 2GL (NM) 
zaterdag 21 maart 2015 Korpsfeest SJKS!
Cursus voorbereiding (tand)arts in OLPV van 9 tot 12 uur 
zondag 22 maart 2015  
maandag 23 maart 2015  Begin examenreeks voor leerlingen van 2Latijn
Examens wiskunde voor leerlingen 4de jaar 
dinsdag 24 maart 2015  Techn voor 6WEWIa2 (groep 2)
Lesmarathon vanaf 16 uur tot morgenvroeg 8.30 uur: 6GL-LWE-LMT
Begin examenreeks voor leerlingen van 1 Latijn, 2de jaar en 3GL 
woensdag 25 maart 2015  Techn voor 6WEWIa2 (groep 1)
Begin examenreeks voor 3Latijn, 3Economie en 3HW 
donderdag 26 maart 2015  Einde examens voor leerlingen van 2de jaar (NM!)
Begin examenreeks voor 3Wetenschappen en Sport
Uitstap 4de jaar Antwerpen (groep 1) / Rijsel (groep 2) 
vrijdag 27 maart 2015  Sportdag 2de jaar groep 1 - Tongeren 2de jaar groep 2
VM en NM PEP-dagen (optie)
Einde examens voor leerlingen 1ste en 3de jaar 
zaterdag 28 maart 2015 JOL jong oud-leerlingendag
Cursus voorbereiding (tand)arts in OLPV van 9 tot 12 uur
Einde examens voor leerlingen 1ste en 3de jaar 
zondag 29 maart 2015  
maandag 30 maart 2015  Voor 2de graad GL-SPW: module ICT 16.05 tot 17.05 uur in lokaal B163
Dr Vanroelen voor lln 2de jaar in twee sessies in Calfac (2de en 3de lesuur)
Ecoman voor 6EMT-EWIa en EWIb
Uitwisseling klassen 1ste jaar 1Aa en 1Ai en Middelbrug - Nederlanders op bezoek
MS VM 1Ab
Prijswinnaar Studio Wadist 2MW 5de en 6de lesuur naar zwembad in Beveren (optie) 
dinsdag 31 maart 2015 <=>Tweede dag Ecoman voor 6EMT-EWIa en EWIb
Sportdag 2de jaar groep 2 - Tongeren 2de jaar groep 1
Techn voor 6WEWIa3 (groep 2)
Sem voor 5de en 6de jaar
VM en NM PEP-dagen optie
Uitstap 4de jaar Rijsel (groep 1) / Antwerpen (groep 2)
 
Kleuterschool
Lagere school
Internaat

 

Vandaag

 
Tweede dag Ecoman voor 6EMT-EWIa en EWIb
Sportdag 2de jaar groep 2 - Tongeren 2de jaar groep 1
Techn voor 6WEWIa3 (groep 2)
Sem voor 5de en 6de jaar
VM en NM PEP-dagen optie
Uitstap 4de jaar Rijsel (groep 1) / Antwerpen (groep 2)

 
Schoolrestaurant
Menu - uitleg catering
College Info
IC Hou

 

Creatief-actief


Toneel 
Indigo 
Skairo 
In Dulci Jubilo
 
 

Ligging

Hoe bereik je ons?