zoeken  
    SCHOOLREGLEMENT 2017-2018 | COLLEGE INFO DECEMBER | OFFICE 365 | EXAMENROOSTERS DECEMBER 2017

Boekhouding - patrimoniumbeheer

Bernard Jadoul
Diensthoofd boekhouding - patrimoniumbeheer
bernard.jadoul@sjks.be

Marijke Van Damme
Leveranciersboekhouding secundair
marijke.vandamme@sjks.be

Amina Aït Ouhmane
Boekhouding internaat
amina.ait.ouhmane@sjks.be

Leen Vereecken
Leveranciersboekhouding lagere en kleuterschool
leen.vereecken@sjks.be

Isabel Roggeman
Leerlingenfacturatie secundair
isabel.roggeman@sjks.be

Karin Cortebeeck
Leerlingenfacturatie lagere en kleuterschool
karin.cortebeeck@sjks.be

Katja Roggeman
Gebruik schoolinfrastructuur
katja.roggeman@sjks.be

Algemeen nummer: (03) 780 71 50

Kleuterschool
Lagere school
Internaat

 

Vandaag

 
Zwemmen voor 1Tb, 1Sd en 2MWSd
Start examens voor 1S en 1T

 
Schoolrestaurant
Menu secundair - uitleg
College Info
IC Hou
SJKS-Knack

 

Creatief-actief


Toneel 
Skairo 
Flanders Boys Choir
 
 

Ligging

Hoe bereik je ons?