zoeken  
    SCHOOLREGLEMENT 2017-2018 | COLLEGE INFO DECEMBER | OFFICE 365 |

Boekhouding - patrimoniumbeheer

Bernard Jadoul
Diensthoofd boekhouding - patrimoniumbeheer
bernard.jadoul@sjks.be

Marijke Van Damme
Leveranciersboekhouding secundair
marijke.vandamme@sjks.be

Amina Aït Ouhmane
Boekhouding internaat
amina.ait.ouhmane@sjks.be

Leen Vereecken
Leveranciersboekhouding lagere en kleuterschool
leen.vereecken@sjks.be

Isabel Roggeman
Leerlingenfacturatie secundair
isabel.roggeman@sjks.be

Karin Cortebeeck
Leerlingenfacturatie lagere en kleuterschool
karin.cortebeeck@sjks.be

Katja Roggeman
Gebruik schoolinfrastructuur
katja.roggeman@sjks.be

Algemeen nummer: (03) 780 71 50

Kleuterschool
Lagere school
Internaat

 

Vandaag

 
Ic (Ont)Hou-quiz
Concert in Brugge voor vrijwilligers vertrek om 16.15 uur
7de lesuur 5 en 6HW druk in de weer voorbereiding quiz

 
Schoolrestaurant
Menu secundair - uitleg
College Info
IC Hou
SJKS-Knack

 

Creatief-actief


Toneel 
Skairo 
Flanders Boys Choir
 
 

Ligging

Hoe bereik je ons?