zoeken  
     INSCHRIJVEN EETWEEKEND | INSCHRIJVEN OUD-LEERLINGENDAG | KEUZE DANSGROEP SKAIRO | OFFICE 365 VOOR LEERLINGEN

Administratie

Stefan De Bock
Diensthoofd secretariaat en administratie
stefan.de.bock@sjks.be

Adriaan De Waele
adriaan.de.waele@sjks.be

Amina Aït Ouhmane
amina.aitouhmane@sjks.be

Annette Symoens
annette.symoens@sjks.be
 
Dave Verdurmen
dave.verdurmen@sjks.be

Ellen Bats
ellen.bats@sjks.be

Isabel Roggeman
isabel.roggeman@sjks.be
 
Isabelle D'Hoye
isabelle.d'hoye@sjks.be
 
Jen Kegels
jen.kegels@sjks.be

Katja Roggeman
katja.roggeman@sjks.be

Katrien Rombaut
katrien.rombaut@sjks.be
 
Leen Vereecken
leen.vereecken@sjks.be

Linda Van Haesebroeck
linda.van.haesebroeck@sjks.be

Lutgarde Maes
lutgarde.maes@sjks.be

Marijke Van Damme
marijke.van.damme@sjks.be

Marleen Pultijn
marleen.pultijn@sjks.be

Pieter-Jan De Waele
pieter-jan.de.waele@sjks.be
 
Stefaan Van Hove
stefaan.van.hove@sjks.be

Steven De Beleyr
steven.de.beleyr@sjks.be

Wim Vandervreken
wim.vandervreken@sjks.be
Kleuterschool
Lagere school
Internaat

 

Vandaag

 

 
Schoolrestaurant
Menu secundair - uitleg
College Info
IC Hou
SJKS-Knack

 

Creatief-actief


Toneel 
Indigo 
Skairo 
In Dulci Jubilo
 
 

Ligging

Hoe bereik je ons?